@hadruska No tak mě je 40+, a ségře 50+ 😊
🙈 Kdyby všechny čtyřicítky vypadaly jako vy se ségrou, tak chudáci dvacítky akorát tak ostrouhají. Jste kočky 👍
@ivaze Díky 😁🌹
@misicka1988 cože???to si děláš kozy ne???😂😂
Tvl holky co berete??chci to taky😂😂😂
Jako že ty vypadáš skvěle, 40 ještě není zadnej věk,ale padesatnice přece takhle kurva normálne nevypadaj!!!!!🙈🙈😂😂😂
Takto bych ve 40+ chtěla taky vypadat 😅
@escapelle už jednou sem fotku ségry dávala a já nechápala taktéž..ale myslím, že psala, ze nemá děti, to by hodně vysvětlovalo 🤣🤣🤣
@escapelle No tak já nevím.. Asi štěstí na rodinné geny či co 🤷♀️😁
@leniczka23 Nemá, a hodně spí 😁
Geny závidím 😉 . Moc vám to oběma sluší.
@misicka1988 fakt kocky❤️❤️
@misicka1988 No, to bude ono...vypadá fakt skvěle, ta postavička 😊
@misicka1988 z je vono prostě 🤣🤣🤣 to je jasný. Vypadáte fakt skvěle holky 👌
@kakamila12
@escapelle
@leniczka23 To se hezky čte, díky 😊🌹❤️
Život není fér prostě no 🤪🤪🤪 kdyby to šlo, tak vám ukážu moji ségru....skoro pade a vy všechny jak jste tady, kromě autorky 🤣🤣🤣, byste si rvaly vlasy 🤣🤣
Víš jak dopadl Benjamin Button ? Víte to obě jo? 🙈😂
@ludazo 😂😂😂👍
Vy jste hříčky přírody 😍😍😍wau
To není možný, mazeeeec ♥️♥️♥️
Jste fakt kočky! A ten věk to není možný fakt !
@julietta111 Díky 🌹
@misicka1988 neskutečný.sekne vám to😍

Tim chces rict,ze ty dve holciny na fotce jsou 40+?