icon
1 / 1
avatar
28. zář 2020
avatar

Kolik casu tak venujes tomu umeni?

28. zář 2020
avatar

@hadruska Tak nějak jak zbývá čas 😄 Jelikož mi teď skončila rodičovská, tak je toho času méně. Ale snažím se abych každý den alespoň něco udělala 🙂

28. zář 2020
avatar

Ja bych chtela recept na ten elixir mladi vasi rodiny! ☺️

28. zář 2020
avatar

@misicka1988 Diky.Muj manzel se uplne zmenil v Bobbyho Combo a venoval tomu veskery cas (tvoreni a Bratronicim) a tak na tom pohorela rodina

28. zář 2020
avatar

@hadruska Aha, tak to je mi líto.. 😔 Člověk musí umět oddělit práci od rodinného života 🙁

28. zář 2020
avatar

@vaseli16 😄 Tak to bohužel neporadím 😄 😄

28. zář 2020
avatar

@misicka1988 Co se da delat.Snad tam nasel spriznenou dusi,ktera to pochopi vic,nez ja (a deti)

28. zář 2020
avatar

To je krásný, jak jdete tím životem stále spolu. To tiše závidím. Já mám dvě sestry, ale ani jedna nechce děti, tak už se tak nějak rozcházíme, jak žijí ten zcela odlišný život. Můžu se zeptat v čem to podnikaté? Ty výtvory vypadají dost zajímavě.

28. zář 2020
avatar

@bemo Taky jsem musela delší dobu čekat než sestra měla synka 🙂 Foto těhotných je její první těhotenství, a moje již třetí 😄 Dokonce se přestěhovali kousíček od nás, abychom si pomáhali 🙂
Jinak vyrábíme různé tak trochu hororové předměty a doplňky , děláme výzdoby festivalu a také jsme vytvořily kostýmy ke znělce jednoho Pražského kina. 🙂

28. zář 2020
avatar

@misicka1988 Jeeee, to by me nenapadlo, ze jste segry 🙂 Skoro sousedka.

28. zář 2020
avatar

@lenka3p Faakt? 😊 No je ten svět malý 😊

28. zář 2020
avatar

@misicka1988 Je, děti spolu loni chodily i nějakou dobu do Broučků 😉

28. zář 2020