Kolik casu tak venujes tomu umeni?
@hadruska Tak nějak jak zbývá čas 😄 Jelikož mi teď skončila rodičovská, tak je toho času méně. Ale snažím se abych každý den alespoň něco udělala 🙂
Ja bych chtela recept na ten elixir mladi vasi rodiny! ☺️
@misicka1988 Diky.Muj manzel se uplne zmenil v Bobbyho Combo a venoval tomu veskery cas (tvoreni a Bratronicim) a tak na tom pohorela rodina
@hadruska Aha, tak to je mi líto.. 😔 Člověk musí umět oddělit práci od rodinného života 🙁
@vaseli16 😄 Tak to bohužel neporadím 😄 😄
@misicka1988 Co se da delat.Snad tam nasel spriznenou dusi,ktera to pochopi vic,nez ja (a deti)
To je krásný, jak jdete tím životem stále spolu. To tiše závidím. Já mám dvě sestry, ale ani jedna nechce děti, tak už se tak nějak rozcházíme, jak žijí ten zcela odlišný život. Můžu se zeptat v čem to podnikaté? Ty výtvory vypadají dost zajímavě.
@bemo Taky jsem musela delší dobu čekat než sestra měla synka 🙂 Foto těhotných je její první těhotenství, a moje již třetí 😄 Dokonce se přestěhovali kousíček od nás, abychom si pomáhali 🙂
Jinak vyrábíme různé tak trochu hororové předměty a doplňky , děláme výzdoby festivalu a také jsme vytvořily kostýmy ke znělce jednoho Pražského kina. 🙂
@misicka1988 Jeeee, to by me nenapadlo, ze jste segry 🙂 Skoro sousedka.
@lenka3p Faakt? 😊 No je ten svět malý 😊
@misicka1988 Je, děti spolu loni chodily i nějakou dobu do Broučků 😉

😍