misicka1988
autor@malenka3 Jasně 😊 Já to sem právě tak trochu dala i pro inspiraci 😉
6. lis 2021
Super nápad.Taky to obšlehneme 😄
6. lis 2021
misicka1988
autor@renfolp 😊👍
6. lis 2021
To je krasne👍
6. lis 2021
My nedávno dělali taky, ale takhle hezký to nemám.😀
6. lis 2021
Taky uz pres tyden skrtame, neslo to s nimi vydrzet,co kdy bude...
6. lis 2021
misicka1988
autor@jane46 Přesně 😃 Minulý rok jsem ho dělala cca o 14 dní později. Letos už jsem to s dcerou nemohla vydržet, tak jsem ho udělala dříve. Jsem zvědavá na příští rok 😆
6. lis 2021
To je super 👍👍
7. lis 2021
To je krásný 😊
7. lis 2021
Teď jsem se vyděsila, že jsme prosvihli Mikuláše 🤣🙈 holky, vy mi dáváte 😁
Jinak ale 👍🏻
7. lis 2021


To je krásný, já ti to asi obšlehnu, to moje starší mládě je nedočkavé až běda 🙈