icon
1 / 1
avatar

Ty jsme teď likvidovali po babičce a dědovi na chatě 🙈 taky si vzpomínám jak nám je vždycky dala na palouk, jak říkali zahradě a my si četli harryho pottera ♥️

16. srp 2023
avatar

To je také moje vzpomínka na dětství s babičkou a dědou na zahradě😍

16. srp 2023
avatar

Jeee ty jsme měli u babicky taky 😀👍

16. srp 2023
avatar

@drago49 Krásné vzpomínky 🤗 Muž nejdříve říkal co to domů táhnou za krámy 😄 A jak je teď spokojený 😊 Kdyby tenkrát byl Harry Potter už na světě, louskám ho tam také 👍🤗

16. srp 2023
avatar

Miluju retro věci🦋🙌Toto je maximální klenot🙌

16. srp 2023
avatar

NA samotě u lesa. Pan Lavička padá s lehátkem. 😀 U nás o prázdninách byl o ně boj. Moc dětí na málo lehátek.

16. srp 2023
avatar

@katastrofa007 😃 Jsme na tom podobně.. na 5 lidí 2 lehátka 😄

16. srp 2023
avatar

@misicka1988 Ale ten pocit, když jsem jedno ukořistila ... 😀

16. srp 2023
avatar

Také jsme na nich u babičky spaly 🙂

16. srp 2023