icon

Sestra & já 😀 a náš stánek s ručně vyráběnými hororovými doplňky na Festivalu otrlého diváka 😊👻

avatar

Ty lebky ve stylu dia de los muertos 😍😍😍

2. lis 2024
avatar
2. lis 2024
avatar

můžu se zeptat, jak dlouho už se tím zabýváte? máte to vážně perfektní! nechceš sem dát pár fotek v detailu? nebo si tady udělat album? je to fakt parádní!

2. lis 2024
avatar

@gbp Začaly jsme zhruba před 6 lety. Já na svém profilu už album mám, ale není tam úplně vše. Tak kdyžtak můžeš mrknout 😊

2. lis 2024
avatar
2. lis 2024
avatar
2. lis 2024
avatar

@misicka1988 Ježíš, ti jsou krásný 🤩😅

2. lis 2024
avatar

@misicka1988 to jsou kámoši 😅 👍

2. lis 2024
avatar

@gbp Friends 😀

2. lis 2024