Mne se overaly taky moc libi. Ale to chozeni na zachod:( to uz tak super neni:D
@hlukacz Ten je z Gate, a dokonce ve slevě za 218,- 👍
@nekiaxy Je mi to jasné, proto jsem tak dlouho odolávala 😁
@misicka1988 ja taky neodolala:D letos jsem po porodu jeste mimo svou vahu a postavu, ale za rok bude novy🙂 zachod holt preziju, ale to ohybani k detrm je lepsi nez v sukni🙂
@nekiaxy Jo jo, nemusíš nic hlídat 😁
Super úlovky, na takovou postavičku radost nakupovat
👍👍👍
@misicka1988 úžasný👍 a moc ti to v něm sluší😍!! Já je taky milovala, nosila jsem je často, i kdyz třeba nebyly v módě, ale to bylo, když jsem ještě bývala laňka✌ a ne hroch😆
@lydiee Ále.. To s tím hrochem určitě nebude tak horký ☺️ Tak směle do toho 😊
Mám je taky rada. Dokud nepotřebuji čůrat.😁
Krásnej. Prosím, prosím, jak se v tom čůrá? Já tyhle overaly kvůli tomu nekupuju ani dětem 🙈
@malenka3 Určitě blbě 🙈 Ale já to dám 😁🤭
@misicka1988 poznala jsem, mám z Gate už spoustu overalů od loňska a nakupuju u nich poslední dva roky hodně. Na Tobě moc hezký😍
@nekiaxy
@zmrz_lina
@malenka3
@misicka1988 jak v kterém, ale převážně to není v těch Gatových overalech vůbec tak hrozné to čůrání, nestahuji od pasu, ale prostě od ramen, věc zvyku🤷🏼♀️
moc Vám to sluší a kabelky jsou taky super
Teda sluší ti moc, já jsem typ co musí na záchod každou chvíli, to bych asi nedala. 🙂
@eviicka Jako čůrat někde akutně venku bych to viděla jako velký problém 😁

Ten overal je moc hezký.. Odkud?