😂😂😂nejvetsi prdel je, ze takhle by stanoval i muj manzel se svym kolegou, hlavne playstation 😂😂😂😂😂
19. čer 2021
misicka1988
autor@tridetiaja 😂👍
19. čer 2021
Vetrak je ve stanu zaklad 😄
19. čer 2021
To je všude stejné 😂😂
19. čer 2021
to jsou koumáci, super. 😉👍
19. čer 2021
🤣🤣 bozi
19. čer 2021
Když se řekne stanování představím si přírodu, ohýnek a dnešní doba je elektronická 😂😂 ale mě by to asi nenapadlo 👍👍
19. čer 2021
misicka1988
autor@ladyhacek No právě 😂 Já stará škola která chodila 6 let do skauta, můžu jen koulet očima 🙄😁
19. čer 2021
Jako počítače apod. mě nepřekvapují, ale ten větrák k tomu nemá chybu 😀
19. čer 2021
misicka1988
autor@eviicka 😁
20. čer 2021

🤣🤣🤣