icon
52 / 79
jsem holka a už jsme fousatá
avatar

chudáček malá, co jí bylo?

14. dub 2010
avatar

No spíš co jí ještě je , máme nemocné srdíčko a nepapáme takže proto tá sonda.

16. dub 2010
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

at je brzy lépe a srdíčko šlape,jak má...

2. říj 2010