icon

Máme přesně 5 měsíců 🙂))

avatar

Moc děkujiza podporu, snad nám to vyjde a budeme mít taky takovýho krásnýho droběčka, jako máte vy. Je nádherná...

13. čer 2010
avatar

Neboj určo budeš ., hlavně aby to bylo zdraví 🙂

14. čer 2010