Už jen dva dny .......................
Já vám taky moooc držím pěstičky, jste silní, už jste nám to všem dokázali.
26. kvě 2010
Ahojky, přečetla jsem si tvůj příběh. Mooooc držíme Verunce pěstičky, je to bojovnice, ona to zvládne. Je nádherná!!!
5. čer 2010
miši budeme moc držet pěstičky. at jste obě silné.