icon

Už jen dva dny .......................

avatar

miši budeme moc držet pěstičky. at jste obě silné.

26. kvě 2010
avatar

Já vám taky moooc držím pěstičky, jste silní, už jste nám to všem dokázali.

26. kvě 2010
avatar

Ahojky, přečetla jsem si tvůj příběh. Mooooc držíme Verunce pěstičky, je to bojovnice, ona to zvládne. Je nádherná!!!

5. čer 2010