Ahoj maminky.Syn by chtěl k Vánocům Magic pen. Ale nikde nejsou pořádné recenze.
Nemáte jí někdo? Nebo srovnání s Albi tužkou? Moc děkuji
už jsem jim psala a nic. Jen jedna psala,že jim to leží v krabici.😔
Tak treba maminka @ba0terka , @lucifer1987, @dexin ty psali recenze
Holky nezlobte se za oznaceni ale vase recenze jsem cetla 😘
@piskudlinek už jsem jim psala a nic. Jen jedna psala,že jim to leží v krabici.
A můžou tu vůbec třeba napsat,že to stojí za tentok?😅
ahoj, nám to taky vesměs leží v krabici, ale občas si to holky vyndají a hrají si s tím 🙂 pokud se rozhoduješ, doporučuji spíše kouzelné pero s knihami 🙂
Takže Albi? Moc děkuji.
@misicka63 za nás určitě 🙂 letos budeme kupovat už devátou knížku 🙂
@lucifer1987
Můžu se jen zeptat jestli to bylo poruchový nebo složitý?
@misicka63 chtela jsi recenzi tak jsem Ti napsala holky u kterych jsem cetla clanky 😝 ze to stoji za starou belu nemuzu posoudit ja si s tim nehraju 😝
Neni to mysleno zle ju?

@piskudlinek Já vím,nic neříkám. A děkuji😉
@misicka63 složitý ani ne, ale takový fórový... aplikace je super, ale to pero k tomu :-/ mám na blogu recenzi, tak mrkni
@lucifer1987 Moc děkuji tak půjdeme do Albi
Hele jsou tu maminky ktery to testovali dej do vyhledavace magic pen a najde Ti to recenze o testovani 😉