Holky prosím o radu, mám 6 týdenní miminko, týden na Sunar premium, kaká teď obden, je to pak rychta, ale hrozně se trápí u toho a hovínko mega smrdí a je zelený... mám to změnit a případně na co? Neměla jste nějaká podobný problém? Nebo vydržet? Je pravda že jak se zatím nehýbe, tak nemohu chtít zázraky, ale třeba jiné UM by bylo lepší?
Za me bych zkusila jine um. Zkusila bych hipp. Jsou tam probiotika a prebiotika. U alergie by mely byt i hleny
12. lis 2021
Zelené a smrdici bývá u ABKM - zkus načíst. Treba to bude chtít mleko pro alergiky.