icon

Co myslíte, bude dvouleté dite jist borsc?

avatar

naše si drobek dala ale žádná sláva

16. zář 2015
avatar

No já bych nejedla 🙂

16. zář 2015
avatar

Kolem roku Elenky nejoblibenejsi jidlo 😉 delala jsem ho spis zeleninovy a jen z jednoho druhu masa(kureci) ale i tak byl vyborny

16. zář 2015
avatar

Nase jedlo a jeste si pridalo 😉

16. zář 2015
avatar

U nás bořšť a zelňačka šmajuje už od roku

16. zář 2015
avatar

Nas ho ma taky moc rad🙂

16. zář 2015
avatar

Může, už dávno.

16. zář 2015
avatar

muj ho ji... a jeste 2 roky nema

16. zář 2015
avatar
missa2
autor

Tak ho nejedlá 😀 snedla akorát tu zakysanou smetanu 🙂

18. zář 2015
avatar
missa2
autor

*nejedla

18. zář 2015