Co myslíte, bude dvouleté dite jist borsc?
No já bych nejedla 🙂
16. zář 2015
Kolem roku Elenky nejoblibenejsi jidlo 😉 delala jsem ho spis zeleninovy a jen z jednoho druhu masa(kureci) ale i tak byl vyborny
16. zář 2015
Nase jedlo a jeste si pridalo 😉
16. zář 2015
U nás bořšť a zelňačka šmajuje už od roku
16. zář 2015
Nas ho ma taky moc rad🙂
16. zář 2015
Může, už dávno.
16. zář 2015
muj ho ji... a jeste 2 roky nema
16. zář 2015
missa2
autorTak ho nejedlá 😀 snedla akorát tu zakysanou smetanu 🙂
18. zář 2015
missa2
autor*nejedla
18. zář 2015
naše si drobek dala ale žádná sláva