Dcera začala chodit do skolky, prvni den super, vubec nebrecela a byla nadsena, druhy taky. Třetí uz to začalo - rano vstala a začala brecet, ze do skolky nechce a dnes to same. Snažila jsem se z ni dostat duvod a rika, ze kvůli jídlu, ze nechce obedvat. Nechutna ji tam. Je zvykla na jina jídla (klasické omáčky jsem delala jen výjimečně), říkám ji at alespon ochutna. Nevim no, ma někdo podobnou zkušenost? Časem treba těm jidlum přijde na chuť nebo taky ne... Ale asi je nesmysl ji ustupovat tim, ze si ji budu brat pred obědem, ze?
Hlavne Ti to nedovoli ve skolce. Zvykne si. Je to uplne normalni. Dcera taky byla prvni dny nadsena a plac nastal pozdeji. Dle ucitelky normalni. Kdo to zvladne prvni dny, dojde mu pozdeji, ze to tak bude furt. A prijdou slzy. Ja dneska byla ve skolce svedkem takovy sceny, ze jsem z toho malem porodila. ☹ cizi dite, ale prijěmy to nebylo. U nas jsou uz jen sceny, jestli ruzovou nebo dzinovou sukni 😀
@blessedmary jako, ze nosila jidlo do skolky???? To prece nejde.
@lucie8655 ale všechno jde, chystáme svačink, obědy..teď třeba u těch velkou už ne na celý den, ale když ví že je třeba na svačinu mušlí, co nesnáší, tak mu dá z domu i teď. Učitelky nechtěli mít celý den ve školce hladové dítě, proto se k na to pristoupilo
Sorry za ty chyby mám nový mobil a nějak blbě mi to opravuje
@blessedmary ?? Tak to slysim prvne. My nemohli dat do skolky ani domaci stavu, kvuli hygiene. A kamaradky dcera ma bezlepkovou dietu a vozi malou pres pulku Prahy, protoze ji nikde nechteli vzit. Denne vozi jidlo a vyplnuje k toˇu tunu papiru, kdyby prisla kontrola z hygieny, vsechno oznaceny jmenem a RC. Strasny.
Se ani nedivím ... Ja mam syna taky naucenyho na zdravější jídla, kupujeme co nejkvalitnější potraviny, z toho co mu dají ve školce je do place i mne 😐
@lucie8655 on chodí do takové vesnické školky, moc nebylo ani kam jinam ho dát... Všechno je to o lidech
@blessedmary to vzdycky... Ale hygiena by mela mit podminky vsude stejny, ne? To je fakt smutny, ze nekde to jde a jinde z toho delaji kovbojku ☹
@lucie8655 tak hluboce do toho nevidím, ale ségra mi nic o hygieně neříkal..navíc já syna taky dávala do takových jesličky ne státních a taky jsme nosili svačinku.prece do školy děcka taky nosí svacu
@blessedmary nevim, taky do toho nevidim
O jídle ted uz nemluvi, ted pro změnu breci, ze ji tam 2x strčil nějaký kluk a nějaká holcicka. Dcera je moc citlivá a je ji to moc lito a myslim, ze to ji ted moc ovlivnuje :(
No s tím bojovala moje ségra se synem celý minulý rok, nepřišlo ho to ani za rok, byl hodně zvyklý na rád stravu, takže ségra to vyřešila tím, že mu jídlo začala chystat doma, prostě u ňeho se to nezlobil, tak držím pěsti aby u vás jo, byl to totiž boj i s ucitelkami