Jak poznám, ze mam málo mleka? Krom lékařské kontroly?
Nech ji pit, jak chce. Cim bude vetsi poptavka, tim bude vetsi i nabidka (zpravidla do dvou az tri dnu). Vsak ona si Te jeste rozkoji, neboj 😉
3. zář 2015
A jak casto kojis?
3. zář 2015
Hmmm, rozumim. Za normalnich okolnosti bych ji nechala, at si koji jak casto a dlouho chce. Ale chapu, ze s dalsim ditkem proste nejak fungovat musis. Ja bych tomu dala tyden a uvidis. Bud to bude spurt a bude po nem, nebo si Te rozkoji a nebo hold bude potrebovat prikrmit treba odstrikanym.
3. zář 2015
Mě dr u první řikala že za 1) málo čůrání 2) odost tmavší 3) víc zapáchající
3. zář 2015
Miminko málo čurá a je nevrlé