Maminky, prosim vas, plne kojim 5 měsíční holcicku a ve čtvrtek jsem si dala pomeranč se starší dcerou napůl. V sobotu byla mala osypana. Ma to doteď, dneska uz slabší. Muze to byt po tom pomeranci, kdyz se to objevilo az za dva dny? Dekuji
Po citrusech je pry reakce rychla, takze az po dvou dnech se mi zda dlouho.
21. pro 2015
Já myslím že určité ano