icon

Maminky, prosim vas, plne kojim 5 měsíční holcicku a ve čtvrtek jsem si dala pomeranč se starší dcerou napůl. V sobotu byla mala osypana. Ma to doteď, dneska uz slabší. Muze to byt po tom pomeranci, kdyz se to objevilo az za dva dny? Dekuji

avatar

Já myslím že určité ano

21. pro 2015
avatar

Po citrusech je pry reakce rychla, takze az po dvou dnech se mi zda dlouho.

21. pro 2015