Maminky setkaly jste se s tim, ze jste si přivedly z porodnice miminko a starší ditko najednou odmítalo odpolední spánek? Nevim jestli to přikládat tomu nebo jestli proste uz spát nepotřebuje. Ale přijde mi jeste malá na to aby uz nespala přes den.. Jsou ji dva roky presne
Dceři je dva a půl a taky mi obvykle nespí,jen vyjimecne
Jo, uspávala jsem ji zpět na rukách asi 3 měsíce, pak nechtěla ani tak, tak odpoledne nespí. Měla taky dva roky. Ale se spaním stávkovala už předtím...nicméně jsem měla ,,čas" a uspala ji.
Řekla bych že je to normální, malá má taky už problémy usnout :-/
@metallico_mondo To se mi ale nelibi 😀 ted s prckem o to víc potrebuju aby spala 🙂
@missa2 asi tak, taky z toho mam,, trauma''
@metallico_mondo Ja pevne doufam, ze je to jen projev nějakého zarleni a brzo to přejde..
Dcera od dvou do tri let nespala,od tri spi jen ve skolce