icon

Maminky setkaly jste se s tim, ze jste si přivedly z porodnice miminko a starší ditko najednou odmítalo odpolední spánek? Nevim jestli to přikládat tomu nebo jestli proste uz spát nepotřebuje. Ale přijde mi jeste malá na to aby uz nespala přes den.. Jsou ji dva roky presne

avatar

Dcera od dvou do tri let nespala,od tri spi jen ve skolce

19. srp 2015
avatar

Dceři je dva a půl a taky mi obvykle nespí,jen vyjimecne

19. srp 2015
avatar

Jo, uspávala jsem ji zpět na rukách asi 3 měsíce, pak nechtěla ani tak, tak odpoledne nespí. Měla taky dva roky. Ale se spaním stávkovala už předtím...nicméně jsem měla ,,čas" a uspala ji.

19. srp 2015
avatar
missa2
autor

@tarien
@missaaak
@asteria Ona praveze doposud neměla problem jit po obede spát. Začala odporovat az ted co jsme přišli z porodnice s malou.

19. srp 2015
avatar

Řekla bych že je to normální, malá má taky už problémy usnout :-/

19. srp 2015
avatar
missa2
autor

@metallico_mondo To se mi ale nelibi 😀 ted s prckem o to víc potrebuju aby spala 🙂

20. srp 2015
avatar

@missa2 asi tak, taky z toho mam,, trauma''

20. srp 2015
avatar
missa2
autor

@metallico_mondo Ja pevne doufam, ze je to jen projev nějakého zarleni a brzo to přejde..

20. srp 2015