Prosim vas maminky, je normální, aby 6tydenni mimco spala celou noc v kuse? Uz nekolikaty den se dcerka nakrmila mezi 8-9vecer a vstavala kolem 4-5. Přijde mi to nekal dlouho.. Dosud nebyl problem s pribiranim, ale to neměla tak dlouhou pauzu.. Na kontrolu jdeme az v úterý..
Pokud by miminko mělo hlad,vzbudilo by se dříve.Pamatuju na staršího syna,usínal v 19hod a vstával v 5hod.Bylo to super.Mladší prudil ve dne v noci po 2hod.Takže za mě v pohodě.🙂Hezký den.Gábina
•Z porodnice
Uzivej syn se budil jednou v noci a spaval od 19h do 6h rana.dcera co hodinu.mate hodne miminko
Taky teď náš takhle spí. Spal od 20.00 pak jedl v 4.00 a ted temer v sedm 🙂
Neboj, je to v poho
Ano naše spala celou noc od 7. Týdne do pul roku, pak se to měnilo. Dostala v 9 vecer a vstavala az v 6
A propo..... uterý? Tak to se nejspíš potkáme 🙂 😀
Můj syn takto spal od 8týdne, po sedmé navečer usínal a vstával mezi 8-9hodinou ráno a v pohodě 😉 Spaní celou noc mu vydrželo dodnes (budou mu za 3týdny 3roky), a ještě do nedávna mi i přes den spával cca 4-6hodin. Takže si to užívejte 🙂
Dcera tak spala hned jak jsem ji prestala budit na jidlo 😀, coz bylo paty tyden po porodu. Spi celou noc dodnes (temer 7 mesicu) a byla jen jedna noc, kdy jsem musela vstavat, protoze mela horecku a trapily ji zuby. Uzivejte, myslim, ze neni nic lepsiho nez malej ospalec. 🙂
diky holky 🙂
Starší syn mi takhle taky spal, vlastně už od návratu do porodnice, v osm jsem ho vykoupala nakojila uložila do postýlky, vzbudil se kolem šesté, přebalila jsem ho nakojila a spal dál do osmi devíti hodin. S přibíráním problém nebyl a dobré spaní mu zůstalo. To mladší se budil každou půlhodinu až do dvou let, pořád na prsu, ale jenom cumlal, paradoxně přibýval pomaleji než ten starší. Takže bych to neřešila, byla ráda a užívala si prospané noci 🙂