Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
missttery
27. zář 2020
290 

Baby Dove (ne) překvapil

Když mi přišel domů balíček na testování, měla jsem radost. Dove je mi sympatický a když dojde ,,Ježíškova nadílka kosmetiky,, vždy sáhnu právě po kosmetice Dove. Pro malou jsem ale tuto kosmetiku ještě nezkoušela, takže bylo fajn začít právě touto řadou. Líbí se mi jejich čistý design. Nezklamali ani tentokrát! Obal je povedený, dávkovač u mýdla je super, krém v tubě taky fajn (a hlavně velká kubatura). Na první pohled spokojenost. 🙂

Naše malá T. miluje všechno okusovat, každá ,,tuba,, je pro ní 2v1 kosmetika/hračka. Krém hned první den hodila z pultu a rozbilo se víčko, což se mi stalo prvně, ale testování se netýkalo balení, nýbrž obsahu.

Při prvním koupání mě nadchlo, jak mýdlo hezky pění, fakt jemná sametová pěna, moc příjemná na ruce, takže určitě i na tělíčko. Pokožku zanechalo jemnou, byla jsem spokojená a těšila se na další dny koupání. Výhodou je, že jde jedním mycím krémem umýt celý malý človíček, od hlavy až k patě. S mazáním to už nebylo tak ,,šťastné". Krém je dost tuhý, musí se opravdu před nanesením zahřívat v dlaních, má jemnou ovesnou vůní, která mi moc nevoní. Nicméně krém je super v tom, že se krásně vstřebává, pokožka je hebká, nemastná a přitom hydratovaná. Větší problém mi dělá hustá konzistence a množství, které je potřeba na namazání celého tělíčka. První den jsem si říkala, že mi snad nevyjde ani ta ty dva týdny testování! (Ale vyšel a ještě zbyl 🙂) Je ho fakt spotřeba. Osobně jsou mi sympatičtější tělová mléka s pumpičkou. Lehce se dávkují i roztírají. Na obličej je ale za mne krém úžasný!

Se sprchovým mýdlem jsem byla spokojená hned od prvního dotyku a na krém jsem si zvykla časem. Malé T. se neobjevily žádné suché místa ani červené mapy. Takže snášenlivost za nás v pořádku.

Závěrem, tělové mýdlo si v budoucnu nejspíš koupí. Krému se asi vyhnu, možná kdyby byla nějaká menší tubička jako cestovní balení, na obličej bych ho vzala.
Celkově hodnotím kosmetiku jako kvalitní za přijatelné peníze.

#test_babydove3, #recenze #zkusenosti_babydove_dermacare

Začni psát komentář...

Odešli