Baby Dove Derma Care

Baby Dove přichází s novinkami, které pečují i o tu nejcitlivější dětskou pokožku. Pokožka miminek je, především v prvních měsících jejich života, velmi citlivá, proto vyžaduje speciální péči.

Baby Dove Derma Care prebiotický mycí gel pro tělo a vlásky je neparfémovaný, neobsahuje sulfáty, ani umělá barviva a je vhodný pro každodenní použití. Šetrné složení poskytuje dětské pokožce dokonalou péči, jemně ji čistí, udržuje její přirozenou vlhkost, zabraňuje jejímu dalšímu vysoušení a neštípe v očích.

Baby Dove Derma Care prebiotický hydratační krém bez umělých barviv a vůní poskytuje rychlou a dlouhotrvající úlevu od suché pokožky a zanechává ji hydratovanou až 24 hodin. Patentovaná technologie PPAR pomáhá obnovovat hydrataci pokožky a přispívá k jejímu posilování.

Oba produkty získaly certifikát záruky vhodnosti přípravků pro pokožku se sklonem k ekzému. Také obsahují prebiotickou složku pro podporu a udržení přirozeného mikrobiomu a hydratace pokožky. Přípravky jsou vhodné i pro novorozence, jsou hypoalergenní a nejsou testovány na zvířatech. Nová řada kosmetiky Baby Dove poskytuje pokožce těch nejmenších potřebnou péči s ohledem na její specifické požadavky a jemnost. Vám zase dodá jistotu, že jste jako maminka zvolila pro své děťátko to nejlepší.

A jak hodnotí maminky toto jemné testování? Přečtěte si jejich postřehy a upřímné recenze níže.

Nejnovější články