Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  nikolurbanska
  23. zář 2020    Čtené 291x

  Kosmetika Baby Dove si poradí i s problémovou pokožkou.

  Myslím si, že značku Dove nemusím představovat, protože značku zná každý kromě dětské kosmetiky má Dove produkty i pro ženy a muže. Mám jednu zajímavost, věděli ste, že první produkt Dove byl uveden na trh už v roku 1955 pro potřeby americké armády?

  S Baby Dove neexistuje žádný správný nebo špatný způsob, jak být matkou - pouze ten Váš. (dove.com/cz)

  Ale je čas představit, produkty,které jsme dostali na testování:

  • Baby Dove Derma Care mycí gél
  • Baby Dove Derma Care hydratační krém

  Oba produkty jsou určené na citlivou, atopickou a ekzematickou pokožku. Našeho drobca trápí citlivá pokožka, která mu zčervenala a strašně svědila, mně trápí suchá pokožka a proto jsme testovali spolu. A jak dopadlo naše testování? Dozvíte se na konci.

  Teď Vám představím jednotlivé produkty.

  • Baby Dove Derma Care mycí gél

  Mycí gel jsme si oblíbili. Dobře pění, není parfémovaný a to jsem velmi ocenila, další plus je, že gel se může používat nejen na celé tělo, ale i na vlásky. Oceňuji, že gel má pumpičku, která matka by u koupání nepotřebovala další ruku?

  Dove Baby Derma Care obsahuje koloidní oves, ovesné vločky se už odjakživa používali na zjemnění a hydrataci pokožky a toto je velké plus, že Dove využívá tyhle suroviny do svých produktů.

  • Baby Dove Derma Care hydratační krém

  Další super novinka je tento krém. Můžu zhodnotit, že jsme se synem spokojení. Po dvou týdnech používání nemám suchou pokožku a A. zmizly nepříjemné, svědivé místa na těle. Pro nás zázrak, protože jsme hledali vhodnou kosmetiku, která by synovi pomohla. Krém výborně hydratuje a zanechává pokožku jemnou.

  Krém je dost hustý, bála jsem se, že se bude zle roztírat, ale omyl krém se lehce roztírá a nezanechává mastný film. Tak stejně jako umývací gel i tento krém není parfémovaný. Na spodní fotce na polovině ruky mám krém rozetřený, opravdu bez mastného filmu.

  Po dvou týdnech testování jsem nenašla žádné negativum, táto kosmetika nám vyhovuje a určitě budeme Dove i nadále používat.

  A můj celkový dojem? Derma care nezklamal, kombinace gelu a krému nám pomohla s naší problémovou pokožkou. Takže je to skvělá volba o pokožku.

  Na závěr se chceme poděkovat @konik_testuje za možnost testovat novinky.

   #test_babydove3  #recenze #zkusenosti_babydove_dermacare

  Dnes se končí naše testování s Baby Dove, ale určitě se nejdeme loučit s touto značkou, zůstáváme věrní Dove 💙 děkujeme @konik_testuje a společnosti Dove za možnost vyzkoušet něco nové 🔝💙
  Teď hurá psát recenzi 😊
  #test_babydove3

  Už týden poctivě testujeme kosmetiku od baby Dove a můžu říct, že za nás maximální spokojenost 💙👌
  #test_babydove3

  nikolurbanska
  Zpráva byla změněna    13. zář 2020    

  Celý víkend jsme nesledovali zprávy ani novinky na internete a přijedu domů a Slovensko chce dát česko do červenej zóny? 🤦‍♀️ To že je tolik pozitivních OK to jsem čekala, ale zase omezit cestování v dvou krajinách, které jsou si tak blízko, to bylo slibů ještě přes týden jak mezi sebou nezavřou hranice... Jsem zvědavá co zítra vymyslí a doufám, že chlap nezůstane na Slovensku na delší dobu a to mám mít pohovor a nevím kde dám syna.
  Toť můj výlev 😭🤷‍♀️

  První víkend bez syna, bez chlapa😊 jen samé baby, přesně to jsem potřebovala 💙

  Až u dětí vidíme jak rychle ten čas jde 😭💙
  Ještě nedávno to bylo miminko, které jsem po koupeli natírala já, teď už A. musí všechno sám. 💪💙
  #test_babydove3

  Dnes nám přišel balíček Baby Dove na testování 💙 hned večer zahájíme testování já i A. (co je dobré pro děti musí být dobre i pro maminky) 😊
  Mně zajímá Váš názor na kosmetiku od Dove, máte s touto značkou dobré zkušenosti a nebo i zlé? My už dlouho používáme značku Dove a nejen dětskou, derma care máme poprvé a doufám, že A. pomůže, protože začíná mít problém s pokožkou.
  #test_babydove3