36+5tt / 30 dni do TP / +20kg
Dnesni score na kontrole: opet vse v naprostem poradku, miminecko aktivne,roste a je v poradku,stejne jako i ja.
Mam za sebou prvni monitor,...krasnych nekolik stahu,prej ukazkove. Miminko je poradku dolu hlavickou a pomaluse otviram,...1 prst, 1 cm. Doktor mi rika,ze mam vydrzet jeste dva dni,aby se to nebralo jako predcasny porod,.... U obou tehu jsem mela za sebou jen prvni monitor,po par dnech jsem porodila,tak uvidime ted jestli do pristi stredy budeme v celku. Jsem moc spokojena....
Super, to dáš 🙂 tipuju ještě týden určitě. A je napínavé, jestli si mimi vybera znamení Vodnáře nebo už Ryby, že? Tohle mě vždycky napínalo.. Loni jsem měla pocit, že to taky vezme ještě na Berana a pak se to skoro přehouplo do Blíženců 🙂
Si stejnak myslím že porodis dřív jak já...
Tak dva dny a pak držíme palce, at to jde jak po másle
@missymici to je krasne cist! Drzime palecky 🙂
diky @theiasofia
To je fajn, že to prcek vydržel tak dlouho 🙂
@beruska24.9. Taky si rikam,ze jsem rada ze si to rozmyslel

Ju to je pořádné bříško.. <3