Hlášení c.3: Porad se nic neděje. Kontrakce žádné. Občas se něco malého objevilo ale jinak nic. V noci jsem něco naspala, bohužel me od 10h večera pichaji atb, jedna hodnota z krve byla maličko nad normu.ted přijdou v 6 h.s monitorem a atb a už se smiruji s realitou ze dostanu po 26h čekání bez vody oxytocin, škoda. Těšila jsem se ze to půjde bez něj. Uvidíme co řeknou.myslete na nás ❤ jsem už unavena
Ty jo drž se! Myslím na tebe. Snad se ti to rozjede co nejdříve. 😉
Držím pěsti!
Tak pfuj pfuj hodně stesti
držím palečky pro štěstí, at už se to konečně rozjede... už to je dlouho po odtoku plodovky
Hodně štěstí a drž se
také držím palce a přeji hodně štěstí
Myslim ns tebe - drz se!!! Hodne štěstí
Držíme pěsti kočko ✊✊✊✊ ❤ ten princ teda na sebe nechává čekat 😉
Drzim palce 🙂
myslime na vas a drzime pesticky..
Držím palce🙂
Tak jak to vypada??
Ach neee, to mě mrzí! Posílám energii a sílu, pro obrat k lepšímu, tomu vysněnému ♥
tož totok!! furt nic? malý chce být vzácný!! ♥ hodně sil, držte se!!
Jak se rozhodlo? Ty nam ale davas..hodne sil
Myslím na Tebe od včerejšího rána, takže pokračuji dál. A už nás přestaň(te) napínat 🙂
držím moc pěsti
držím palečky a za všech okolností přeju pozitivní mysl a klid! I oxytoxin třeba "pošimrá" a hlavním hybatelem budeš stále Ty a mimi 🙂
Miri myslím na tebe snad už se to pohnulo aspoň maličko držte se !
držím palce 🙂