icon

Hlášení c.3: Porad se nic neděje. Kontrakce žádné. Občas se něco malého objevilo ale jinak nic. V noci jsem něco naspala, bohužel me od 10h večera pichaji atb, jedna hodnota z krve byla maličko nad normu.ted přijdou v 6 h.s monitorem a atb a už se smiruji s realitou ze dostanu po 26h čekání bez vody oxytocin, škoda. Těšila jsem se ze to půjde bez něj. Uvidíme co řeknou.myslete na nás ❤ jsem už unavena

avatar

držím palce 🙂

25. únor 2016
avatar

Ty jo drž se! Myslím na tebe. Snad se ti to rozjede co nejdříve. 😉

25. únor 2016
avatar

Držím pěsti!

25. únor 2016
avatar

Tak pfuj pfuj hodně stesti

25. únor 2016
avatar

držím palečky pro štěstí, at už se to konečně rozjede... už to je dlouho po odtoku plodovky

25. únor 2016
avatar

Hodně štěstí a drž se

25. únor 2016
avatar

také držím palce a přeji hodně štěstí

25. únor 2016
avatar

Myslim ns tebe - drz se!!! Hodne štěstí

25. únor 2016
avatar

Držíme pěsti kočko ✊✊✊✊ ❤ ten princ teda na sebe nechává čekat 😉

25. únor 2016
avatar

Drzim palce 🙂

25. únor 2016
avatar

myslime na vas a drzime pesticky..

25. únor 2016
avatar

Držím palce🙂

25. únor 2016
avatar

Tak jak to vypada??

25. únor 2016
avatar

Ach neee, to mě mrzí! Posílám energii a sílu, pro obrat k lepšímu, tomu vysněnému ♥

25. únor 2016
avatar

tož totok!! furt nic? malý chce být vzácný!! ♥ hodně sil, držte se!!

25. únor 2016
avatar

Jak se rozhodlo? Ty nam ale davas..hodne sil

25. únor 2016
avatar

Myslím na Tebe od včerejšího rána, takže pokračuji dál. A už nás přestaň(te) napínat 🙂

25. únor 2016
avatar

držím moc pěsti

25. únor 2016
avatar

držím palečky a za všech okolností přeju pozitivní mysl a klid! I oxytoxin třeba "pošimrá" a hlavním hybatelem budeš stále Ty a mimi 🙂

25. únor 2016
avatar

Miri myslím na tebe snad už se to pohnulo aspoň maličko držte se !

25. únor 2016