Maminka je nemocna,...jednou to i na me muselo prijit, nejsem predci vyjimka.
Byli jsme s detma a s @beruska24.9. Na loutkovem divadle a uz jsem citila bolest v krku.ted uz sedim,cajickuji,citronkuji,cibulkuji a pomerancuji a co nejdrive budu fit. Krk mam v jednem ohni,pali,reze,...
To mě mrzí tak ať jsi brzy fit berunko

udělej si prieznicův zábal...nevim jak se to píše :-
Ale ale, to určitě nebude kvůli divadýlku 🙂 A žes včera nic neřekla. Jsem Ti mohla rovnou vecpat nějaký vitamín nebo udělat česnekové jednohubky a né jen ´´rychlo-obyč´´.
@beruska24.9. Ja take nerikam ze to je kvuli divadlu 😀 ja byla nadopovana dobrutkama,tak mi bylo odpolko hej...... Ale vecer jak jsem prijela dom,nachystala rarrachy do postele,jsme padla,tak je musel pacifikovat Tatka do postele,uz to propukko naplno.ale dnes uz je to ok,.... vcerejsek se vydaril,jsem rada za odreagovani...
Brzy se uzdrav, u nás to taky útočí. Já to celkem zvládám , vždy se nadopuju vitamíny a k tomu čaje ale na Kubíka to nějak leze a to je pak za dva až tři dny i Barunka a pak to jede mezi oběma tak tři týdny... Tak hlavně ať to brzy doléčíš a ať nechytnou nic děti!
Kloktat slanou vodou, to mi zabira nejvic 🙂