icon
1 / 1
avatar

Z dýně dělám ještě omáčku na těstoviny s kuřecím masem,tymiánem a smetanou, džem a cheesecake 🙂

8. říj 2019
avatar

Já mám nejradši pečenou dýni jako přílohu k masu. 🙂
Moc prosím, mohla bych poprosit o recept na ty sušenky? Slyším prvně, že by se pekly z dýně... Moc děkuji!

8. říj 2019
avatar

@pratensis jasně 😊

8. říj 2019
avatar

Dýňový kompot. Recept je od babičky, která už nežije a vždy když ho jím, tak si na ni vzpomenu. Miluju ho 🙂

8. říj 2019
avatar

@mladamamazbudejc Děkuji mockrát!!

8. říj 2019