mollyweasley
autor@janinav Je to na pečícím papíře, hořkou čokoládou. Inspirovala jsem se youtubem:
https://www.youtube.com/watch?v=L-RM7JyToew
13. bře 2017
Děkuji 🙂 kouknu na to.
14. bře 2017
@mollyweasley Mohu poprosit ještě o radu? Koukala jsem na video - udělám si požadovaný vzor na pečící papír, nechám trochu zavadnout, aby čokoláda netekla, ale nesmí být ztuhlá, abych mohla dát na dort?
14. bře 2017
mollyweasley
autor@janinav přesně tak a držím palce, u tohohle jsem se celkem vztekala 😀
14. bře 2017
@mollyweasley No, právě se bojím, že s tím švihnu 🙂 a asi dávat na vychlazený dort potřený máslovým krémem, že?
15. bře 2017
mollyweasley
autor@janinav Přesně tak.
15. bře 2017
Mohu se zeptat? Ty kvetiny jsou jedly papir?
2. črc 2017
mollyweasley
autor@womanka ne, dávám živé kytky, obvykle z Tesca nebo Lidlu ty kytice za pár korun 🙂
2. črc 2017
@mollyweasley Aha 😅
2. črc 2017

Krásný 🙂 mohla bych se zeptat jak je vytvořen čoko-lem a z jaké čokolády? Děkuji