mollyweasley
autor@triskova_v Nezletilí si neváží dobrého. Tak si to oblemcali hnědým 🙄
16. lis 2021
My je jíme s povidly. Jsou super👍
16. lis 2021
Já je miluju na slano. Úplně mi stačí jen omaštěné máslem.
16. lis 2021
mollyweasley
autor@tudcek já jsem nakonec měla omazane povidly, zatočené a namočené ve smetaně. Tuhle kombinaci poprvé a tuším, že ne naposled.
16. lis 2021

Nezletily nesmi smetanu? 🤣