tak to je brutus 😀 beztak každý sní lžičkou zmrzlinu a zbytek nechá 😀
10. črc 2022
mollyweasley
autor@klko V půlce jsem pojala podezření, jestli jsme nedostali nějakou reklamní porci, aby nalakali kolemjdoucí. Dá se, ale mám úplně cukrové kóma.
@verciiik Naopak, místní to odklopili a kousali tu zmrzlinu. Bolely mě za ně zuby 😀
10. črc 2022
mollyweasley
autor10. črc 2022
Ó mňam! 🤤
10. črc 2022
Hustý! Já byla na Sicílii už hodně dávno (asi 2005) a milovala jsem tam Arancini,nebo jak se to píše😃
13. črc 2022
mollyweasley
autor@sonisek Jj, ty jsou super. Mastné jak byk, ale ty s masem jsou dokonalé 🥰 Ještě jsme objevili pistaciovou čokoládu, krém a likér, akorát pistaciové pesto asi nezkusim 🙂
14. črc 2022


To se neda snist ne?