Šikovná a mě by zajímalo,jaký máte sáček na zdobení,prosím
21. únor 2025
mollyweasley
autor@cuma Mám balení jednorázových a dva silikonové.
21. únor 2025
@mollyweasley odkud prosím silikonové, mě zatím nevydržel žádný,děkuji
22. únor 2025
mollyweasley
autor@cuma posílám do zprávy
22. únor 2025


krásnej, moc krásnej 👍