Domáci pizza je příjemné zpestření při vaření. Když se použije domácí těsto, je navíc i levným jídlem.
Z níže uvedeného receptu jsem udělala 4 pizzy, pekla na 250 horkovzduchem přesně 9 minut.
Sýru je lepší mít spíše méně, než více, pak udělá jezero a celá pizza je mastná a těžká. Okraje po upečení mažeme olejem s prolisovaným česnekem.
https://www.toprecepty.cz/recept/664-testo-na-p...
@jancazao No manžel doufal, že by třeba ta nejmladší nemusela sníst všechno, ale bohužel.
Delam casto i ze “zbytku”taky se doma jen zaprasi
@nnnadja My máme kobylky, zbytky nebývají 🤨
Pizza je kupodivu jedno z mála jídel, který můžu v klidu udělat i s 2,5 letou dcerou😆
To promazání okrajů česnekovým olejem musim vyzkoušet🙂
@anyyyn ty okraje jsou nejlepší! Manžel se to naučil kdysi dávno při brigádě v pizzerii, kde to dělali, tak jsme jejich zvyk převzali 😊



Mňam 😍krásné je máte, teda asi měli, určitě se po nich zaprášilo 😁