Ale ty vypadají nádherně 😍
Ty jsou nádherné, mňam.
Zbožňuju věnečky a tyhle jsou tedy parádní
Naprostá nádhera♡
No tak ty ale vypadají parádně! 🙂
Vypadají úžasně. A prozradila bys i recepty na krémy? Ty to právě udělají zajímavé, tak bych ráda inspirovala. Děkuji
A jak je udělaný ten krém?
A jak je udělaný ten krém?
@radecka1
@hlukacz Ten malinový jsem dělala pudinkovo máslový - 600 ml mléka, s pudinky (nejlépe malinove, ale vanilkové taky půjdou), cukr. Uvařit, přikrýt přímo na pudink fólií, vychladit. Pak vyšlehat 1 máslo a postupně zašlehávat pudink, přidat 30 gramů mixovaných mrazem sušených malin (přesít!)
Čokoládová ganache je 200 gramů hořké čokolády vsypat do 200 ml svařené šlehačky, postupně zamíchat dohladka, vychladit. Pak trochu ohřát v mikrovlnce, třeba 15 sekund a vyšlehat.
Věnečky nemám ráda,ale toto je úplně jiný level. Mňam.
@radecka1
@hlukacz Ten malinový jsem dělala pudinkovo máslový - 600 ml mléka, s pudinky (nejlépe malinove, ale vanilkové taky půjdou), cukr. Uvařit, přikrýt přímo na pudink fólií, vychladit. Pak vyšlehat 1 máslo a postupně zašlehávat pudink, přidat 30 gramů mixovaných mrazem sušených malin (přesít!)
Čokoládová ganache je 200 gramů hořké čokolády vsypat do 200 ml svařené šlehačky, postupně zamíchat dohladka, vychladit. Pak trochu ohřát v mikrovlnce, třeba 15 sekund a vyšlehat.
@mollyweasley dekuju

Recept na venečky zde
https://vikendovepeceni.cz/2023/08/venecky-se-z...
Dělala jsem z dvojité dávky a byly z toho tři velké plechy.