Já dnes dokrmila po dvou týdnech, tak uvidíme 🙈 Jinak na fotce krasavec - ta kůrcicka👍
23. črc 2022
mollyweasley
autor@miksar Já asi po měsíci a půl a ještě funguje. Ani jsem to nečekala.
23. črc 2022
Hmmm 😍🤤
23. črc 2022
Ten je luxusní.
Poradíš,jak založit kvásek?Úplně mě to láká
24. črc 2022
mollyweasley
autor@mondeluz Neporadím, nepovedlo se mi to ani jednou. Dostala jsem od kolegyně pětiletý. Takže úplně nejlepší je najít si někoho v okolí, třeba na fb v nějaké místní skupině. Čím starší kvasek, tím silnější a vydrží tedy podobné zacházení.
24. črc 2022
@mollyweasley 😂děkuju😂
24. črc 2022

Mňam 😍