icon
1 / 1
avatar

Vypadá to skvele

23. kvě 2025
avatar

Proc neumim byt takto sikovna. Krasa. Jaky prosim delas krem do venecku?

23. kvě 2025
avatar

Vůbec nechápu, jak to můžeš zvládat. Práce, pečení a vše tak krásné! 👍

23. kvě 2025
avatar
@basina

Vůbec nechápu, jak to můžeš zvládat. Práce, pečení a vše tak krásné! 👍

@basina Spánek je hodně přeceňovaná záležitost 😁
Ale uvidíme od září, mladší dcera bude zpívat a tedy trénovat v divadle, asi nám to zabere dost volného času, tak třeba mě chytne něco jiného zase.

23. kvě 2025
avatar
@lukaaaa

Proc neumim byt takto sikovna. Krasa. Jaky prosim delas krem do venecku?

@lukaaaa Dáš do hrnce 400 ml mléka a zahříváš. Vedle dáš do misky 4 žloutky, 1 vanilkový pudink (můžeš i trochu mléka z toho hrnce, ať se to lépe rozmíchá). Než to začne vařit, ale bude to horké, dáš naběračku mlíka do té žloutkové směsi, pak ještě jednu, pořád mícháš a nakonec žloutky vliješ do mlíka. Přivedeš k varu, vaříš 1-2 minuty, přidáš 80 gramů cukru.
Vychladíš přes noc přikryté přímo na pudinku sáčkem. Pak vyšleháš, přidáš 200 gramů vyšlehaného másla.

23. kvě 2025
avatar
@mollyweasley

@lukaaaa Dáš do hrnce 400 ml mléka a zahříváš. Vedle dáš do misky 4 žloutky, 1 vanilkový pudink (můžeš i trochu mléka z toho hrnce, ať se to lépe rozmíchá). Než to začne vařit, ale bude to horké, dáš naběračku mlíka do té žloutkové směsi, pak ještě jednu, pořád mícháš a nakonec žloutky vliješ do mlíka. Přivedeš k varu, vaříš 1-2 minuty, přidáš 80 gramů cukru.
Vychladíš přes noc přikryté přímo na pudinku sáčkem. Pak vyšleháš, přidáš 200 gramů vyšlehaného másla.

@mollyweasley dekuji🙂

23. kvě 2025
avatar
@mollyweasley

@basina Spánek je hodně přeceňovaná záležitost 😁
Ale uvidíme od září, mladší dcera bude zpívat a tedy trénovat v divadle, asi nám to zabere dost volného času, tak třeba mě chytne něco jiného zase.

@mollyweasley Já tedy mám spánek stále naopak nedoceněný. Představa, žebych ráno šla takto vařit/péct je pro mne nemyslitelná. Klobouk dolů. 👍
A moc pěkný návod, že bych to skuro taky zkusila...

23. kvě 2025
avatar
@basina

@mollyweasley Já tedy mám spánek stále naopak nedoceněný. Představa, žebych ráno šla takto vařit/péct je pro mne nemyslitelná. Klobouk dolů. 👍
A moc pěkný návod, že bych to skuro taky zkusila...

@basina Taky moc ráda spím, no. Třeba dneska to vidím kolem 6 na lehký mikrospánek 😁
Věnečky určitě zkus, jsou fajn 🥰

23. kvě 2025
avatar
@mollyweasley

@basina Taky moc ráda spím, no. Třeba dneska to vidím kolem 6 na lehký mikrospánek 😁
Věnečky určitě zkus, jsou fajn 🥰

@mollyweasley Sakryš, já se tady u tebe začetla do povídání o Londýnu..... 🙂.... a v jiném tvém vlákně jsem dohledala i recept na těsto. Možná se hecnu, na sobotu jsem slíbila dezert na oběd. Ale to bych musela začít již dnes.. fakt nevím. Ale to čtení o Londýně, to bylo moc fajn 🙂

23. kvě 2025
avatar
@mollyweasley

@basina Taky moc ráda spím, no. Třeba dneska to vidím kolem 6 na lehký mikrospánek 😁
Věnečky určitě zkus, jsou fajn 🥰

@mollyweasley mohla bych poprosit o recept na dort, manžel by byl nadšený 😊

23. kvě 2025
avatar
@mollyweasley

@basina Spánek je hodně přeceňovaná záležitost 😁
Ale uvidíme od září, mladší dcera bude zpívat a tedy trénovat v divadle, asi nám to zabere dost volného času, tak třeba mě chytne něco jiného zase.

@mollyweasley máš to moc hezké....dcera chtěla zpívat v divadle,ale nedostala se.. napíšu zprávu
Jak jste se dostali do divadla zpěvem

23. kvě 2025
avatar
@kkaatte

@mollyweasley mohla bych poprosit o recept na dort, manžel by byl nadšený 😊

@kkaatte
Korpus dělám tady ten, teď byl vanilkový
https://www.toprecepty.cz/recept/12135-mramorov...

Krém dovnitř byz z 500 gramů mascarpone, 100 gramů šlehačky a 200 gramů lotuskové pomazánky. Na řez korpusu jsem nejdříve dala nahřátou lotuskovou pomazánku a pak ten krém. Můžou k tónů dobře chutnat banány nebo borůvky, kolegyně chtěla bez.
Zvnějšku dortu je karamelový krém, 1 máslo a půl plechovky karamelového salka.

24. kvě 2025
avatar
@stepkaa

@mollyweasley máš to moc hezké....dcera chtěla zpívat v divadle,ale nedostala se.. napíšu zprávu
Jak jste se dostali do divadla zpěvem

@stepkaa Její učitelka zpěvu jí domluvila zkoušku v operní skupině divadla, paní si ji vyzkoušela a za pět minut už jsem vypisovat údaje, aby ji na novou sezónu mohli kontaktovat 🥰

24. kvě 2025
avatar
@mollyweasley

@stepkaa Její učitelka zpěvu jí domluvila zkoušku v operní skupině divadla, paní si ji vyzkoušela a za pět minut už jsem vypisovat údaje, aby ji na novou sezónu mohli kontaktovat 🥰

@mollyweasley děkuji moc 🤩

24. kvě 2025
avatar

Ty jsi šikula. Vypadá to strašně žravě.

Já tedy vstávám po páté každý den, syn nás tak budí. 🫣 Ale nechce se mi vůbec nic, trvá mi, než se rozhýbám. Jsem sova, večer funguji naplno. Rána jsou pro mě pekelná. .

25. kvě 2025
avatar
@mollyweasley

@stepkaa Její učitelka zpěvu jí domluvila zkoušku v operní skupině divadla, paní si ji vyzkoušela a za pět minut už jsem vypisovat údaje, aby ji na novou sezónu mohli kontaktovat 🥰

@mollyweasley je prosím ta skupina v divadle pro děti ještě někde kromě Opavy?

25. kvě 2025
avatar
@zara11

@mollyweasley je prosím ta skupina v divadle pro děti ještě někde kromě Opavy?

@zara11 Dcera bude v Národním divadle moravskoslezském, máme to nejblíže. Ostrava tedy.

25. kvě 2025