icon
1 / 1
avatar

Curuba.

27. říj 2024
avatar

Dragon fruit miluji a da se koupit i v CR, lici take mame radi, snake fruit za me ne, tamarilo neee a cervene banany jsem jeste nechutnala a ten zbytek take ne

27. říj 2024
avatar

@pestas Dragon fruit za mě teda úplně zbytečná věc 😊 Liči je super, už se těším na sezónu, i kaki a pomelo. Tohle jediné mě drží přes zimu nad vodou.

27. říj 2024
avatar

Drafon fruit me strasne zklamalo. U nas byly nedavno nejaky africky trhy, dlouho jsem si prala ho vyzkouset, tak jsem koupila. Bylo to priserne drahy (koupila jsem to a jedno mango a nechala tam 600!) a uplne bez chuti. Vypada to hezky, barva bozi, ale strasny zklamani 😊

27. říj 2024
avatar

Zkuste zlaté kiwi, pokud ho mají. To se u nás taky špatně shání a mohlo by neobvyklému ovoci napravit reputaci 🙂

27. říj 2024
avatar

@ruzova_pastelka už jsme doma, ale super tip. Je i s nějakým červeným středem, to taky může být zajímavé.

27. říj 2024
avatar

Mě to ani moc neláká a po tvé recenzi už to ani nebudu zkoušet. Znám jen liči a to mi moc nechutná.
@ruzova_pastelka zlaté kiwi mají pravidelně v Lidlu

27. říj 2024
avatar

@mollyweasley jo kaki a pomelo je super... Dragon fruit ja poprve ochutnala pred 18 lety a od te doby ho miluju, dlouho se u nas nedalo sehnat a ted uz celkem bezne

27. říj 2024
avatar

@ruzova_pastelka zlaté kiwi mají úplně bezne v Lidlu, Kauflandu.

27. říj 2024
avatar

@ruzova_pastelka občas má Billa

27. říj 2024
avatar

Tropické ovoce se má ochutnávat v tropech čerstvé, ne v Londýně. Když jsem byla v Thajsku, celkem jsem si ho užila, pak v Čechách jsem byla zděšená, co tu prodávají, nedozráté (kyselé) nebo rovnou zhnité. Jediné, co bylo dobré, tak dovezené leteckou přepravou, ale to odmítám kupovat pravidelně kvůli ekologii. Neříkám, že jsem ochutnala vše, co na obrázku, přeci je to už 20 let, ale vesměs si pamatuji na sladkou chuť.

29. říj 2024
avatar

@lp183 Holt když není Thajsko, je potřeba vzít za vděk aspoň Londýnem 😊

29. říj 2024
avatar

@mollyweasley chápu, taky mě to v Londýně vždycky lákalo koupit, když to tam vystavují přímo pod nos. Musela jsem se hodně plácat do rukou, abych odolala. 😉🤭🤭🤭

29. říj 2024