Věnečky s crème pâtissière, tedy žloutkovým krémem, mám moc ráda, vždycky jsem je dělala klasické, s cukrovou polevou nahoře. Té čokoládové jsem nevěřila, protože takový čokoládový větrník je, oproti karamelovému, strašná slabota.
Ale zjevně když se zkombinuje boží krém s čokoládkou, je to vždycky o stupeň lepší!
Oooooouuuu, to vypada kraaasne. Hned bych si dala😄. Dobrou chut preji 🙂
4. únor 2026
Ježiš to bych si dala hned..😋
4. únor 2026
Super 🙂 jaká poleva prosím ?
4. únor 2026
mollyweasley
autor@kajacob
Super 🙂 jaká poleva prosím ?
@kajacob Dala jsem hořkou a mléčnou čokoládu asi 75:25%, a 15% hmotnosti kakaové máslo.
4. únor 2026
@mollyweasley
@kajacob Dala jsem hořkou a mléčnou čokoládu asi 75:25%, a 15% hmotnosti kakaové máslo.
@mollyweasley děkuji
5. únor 2026

Luxus 😍😋👍🏻