icon
1 / 1
avatar

krásný! My dole byli už 2x, ale na vršek jsme se nedostali...

15. črc 2022
avatar

není tam moc vedro, takhle v létě? Myslím dole, v horách to asi jde, co?

15. črc 2022
avatar

@konidana Je tam úplně ideálně, lehce pofukovalo, akorát na kraťasy a tričko.

15. črc 2022