není tam moc vedro, takhle v létě? Myslím dole, v horách to asi jde, co?
15. črc 2022
mollyweasley
autor@konidana Je tam úplně ideálně, lehce pofukovalo, akorát na kraťasy a tričko.
15. črc 2022
není tam moc vedro, takhle v létě? Myslím dole, v horách to asi jde, co?
@konidana Je tam úplně ideálně, lehce pofukovalo, akorát na kraťasy a tričko.
krásný! My dole byli už 2x, ale na vršek jsme se nedostali...