icon

Holky , kde jste investovali a meli zisk ? Akcie , fondy, dluhopisy, zlate cihly ? Krom nemovitostí? Dekuji ❤

avatar

Realitní fond, ale tam je potřeba vyšší počáteční investice a potom v kryptoměně, kterou muž kdysi nakoupil.

18. srp 2021
avatar

Podílové fondy. Mám jich tedy víc, ale na těch "slabších" mám teď celkové hrubé zhodnocení kolem 12 %, na těch rizikovějších přes 35 %.

19. srp 2021
avatar

Fondy a kryptoměny

19. srp 2021
avatar

ETF fondy

19. srp 2021