Dnes je Nikišce měsíc 🙂
přeju mnoho štěstíčka a zdravíčka,prostě vše nej..Malá je nádherné pohodové mimuško..užívej si každého dne naplno..
6. zář 2010
Děkuji a také gratuluji ke krásné holčičce. Tedy 4.17 kg, to je pěkné 🙂
24. zář 2010
jak to leti.Nikinka roste jak z vody.preji hodne zdravicka,stesticka...))))
29. zář 2010
mužu se zeptat jak moc si měla vysoky tlak?taky s ním bojuji.Jinak moc gratuluji k Nikolce je moc krasna
29. zář 2010
taky si myslím,ale doktorum to nevysvětlíš.Přeji at krasně rostete.Nikolka je moc pěkne jmeno taky ji doma mam
29. zář 2010
nádherná holčička a krásné jméno, parádní úsměv
10. říj 2010
gratuluji🙂ať pěkně roste.