Tuhle mám po dceři. Ještě by ji vydržela,ale uvolnila ji bráchovi, který vyrostl z vajíčka. Ji jsme koupili už jen na pás 😊
16. bře 2021
Vypadá zajímavě. Blbý dotaz, je nějak kompatibilní s nějakým kočárkem? Asi ne, co. Máme vajíčko od Britaxu, co pasuje na podvozek, což je ohromná výhoda.
16. bře 2021
A ta barva ❤️
16. bře 2021
Není to úplně top, ale pro sedící dítě dobrá
16. bře 2021

Tuhle jsem doporučila dceři na vnučku, páč vyrostla nečekaně v 7.měs vajcu od Romeru 😀 Tak má tuhle Joie 😉