Jupí!!
Zítra spustíme letos poslední velkou soutěž s Joie a tentokrát o tento krásný teplý fusak Joie Therma, který teď zkoušíme na vlastní kůži a je opravdu skvělý! 🥰
Zítra sledujte můj blog 😉
Tam prave neni za co, taky jsem nad tim dumala. Letos usiju jen nanoznik zatepleny a zachytim to jen pres otvory na pasy.. jinak nevim, strasne to klouze dolu potom.
19. lis 2019

Ahoj, dotaz mimo mísu, ale zaboha nemohu přijít na to, jak ke kočárku joie mytrax prichytim fusak, ať už jakýkoliv. Proste tam není za co ho prichytit nebo jsem už vážně tupa.