icon

legoland německo - holky prosím nemáte typ kde se cca hodinku - dvě od legolandu ubytovat ????

avatar

Pokud je vaším cílem legoland, tak fakt moc doporučuju to přímo tu prázdninovou vesnici v legolandu, to samotný ubytování je skvělý zážitek, zabavili jsme se tam vloni na celý odpoledne a do legolandu šli až další den.

Dnes v 11:56
avatar

Loni jsme byli na tři dny v prázdninové vesničce. A opravdu doporučuji ubytování tam. Je tam toho hromadu, nikam se nemusíte přesouvat a přejíždět. Děti z toho byly nadšené. Byli jsme v partě 6 rodin a bylo to skvělý.
Najdete tam zábavu na den u večer.

Dnes ve 12:03
avatar

My si udělali prodloužený víkend v Mnichově a v rámci toho jsme jeden den vyrazili do Legolandu.

Dnes ve 12:18
avatar

Já hlasuji za vesničku.

Dnes ve 13:12
avatar

K vesnicce jeste dodavam, ze mate o pulhodinku dřívější vstup zadnim vchodem a muzete byt mezi prvnimi na nejfrekventovanejsi atrakce...

Dnes ve 13:24
avatar

Loni jsme byly na čtyři dny, přímo v tom kempu.

Dnes ve 14:35
avatar

Ubytování doporučuji přímo tam,je to pecka.

Dnes v 15:15
avatar

Prosím vás, a v tom kempu - zabaví se tam i starší? 11 a 15 letí?

Dnes v 15:42
avatar
@katerina108

Prosím vás, a v tom kempu - zabaví se tam i starší? 11 a 15 letí?

@katerina108 kemp je součást vesničky, takže máte k dispozici všechna hřiště. Ale 15letého už asi nebudou prolejzky tak brát, 11letý by si to ještě mohl užít.

Dnes v 15:48