legoland německo - holky prosím nemáte typ kde se cca hodinku - dvě od legolandu ubytovat ????
Loni jsme byli na tři dny v prázdninové vesničce. A opravdu doporučuji ubytování tam. Je tam toho hromadu, nikam se nemusíte přesouvat a přejíždět. Děti z toho byly nadšené. Byli jsme v partě 6 rodin a bylo to skvělý.
Najdete tam zábavu na den u večer.
My si udělali prodloužený víkend v Mnichově a v rámci toho jsme jeden den vyrazili do Legolandu.
Já hlasuji za vesničku.
K vesnicce jeste dodavam, ze mate o pulhodinku dřívější vstup zadnim vchodem a muzete byt mezi prvnimi na nejfrekventovanejsi atrakce...
Loni jsme byly na čtyři dny, přímo v tom kempu.
Ubytování doporučuji přímo tam,je to pecka.
Prosím vás, a v tom kempu - zabaví se tam i starší? 11 a 15 letí?
Prosím vás, a v tom kempu - zabaví se tam i starší? 11 a 15 letí?
@katerina108 kemp je součást vesničky, takže máte k dispozici všechna hřiště. Ale 15letého už asi nebudou prolejzky tak brát, 11letý by si to ještě mohl užít.
Pokud je vaším cílem legoland, tak fakt moc doporučuju to přímo tu prázdninovou vesnici v legolandu, to samotný ubytování je skvělý zážitek, zabavili jsme se tam vloni na celý odpoledne a do legolandu šli až další den.