icon
1 / 1
avatar

V maxi😉

10. bře 2021
avatar

jo,v maxi

10. bře 2021
avatar
mzp
autor

@reboni
@bessinka
Myslíte, že to bude v tomto?

10. bře 2021
avatar

@mzp já si myslím, že ano, budu pro něj taky muset😁

10. bře 2021
avatar

@mzp myslim,ze jo

10. bře 2021
avatar
mzp
autor

@reboni
@bessinka
Já si právě nejsem jistá, protože vim, že existuje ještě větší a toto já tedy považuji za to "střední"

10. bře 2021
avatar

@mzp je na to každou chvíli reklama a nevybavuji si, že by říkali XXL, nebo tak něco 😉

10. bře 2021
avatar

@mzp ano, my teď měli v tomhle středním, dostal ho id kamarádky k svátku🐌😉👍

10. bře 2021
avatar
mzp
autor

@martanka88 super děkuji, tak to jim ho vezmu v té akci!

10. bře 2021
avatar

@mzp kde bude akce prosim?

10. bře 2021
avatar
10. bře 2021
avatar
mzp
autor

@vaseli16 ode dneška Kaufland - měla jsem je dnes v ruce, ale nebyla si jista, zda v tom je ten šnek

10. bře 2021
avatar

je v tom středním, my ho tedy máme a zklamal mne, myslím, ten šnek 🙂

10. bře 2021
avatar

@kackakastanka můžu se zeptat, co je to za šneka? Co to umí? 😀

10. bře 2021
avatar

@yenefer1 no právě, že to neumí nic, ani to není na setrvačník, je tam takové jako by kolečko, které se trochu točí, ale jde to ztuha, takže po složení to tady někde leží a vlastně velké zklamání..., kus plastu, nic moc

10. bře 2021
avatar
mzp
autor

Holky, tak slibovali v každem vejci šneka... tak my máme jen jednoho, v druhém vejci byla postavička Miraculous. Doma řev "já chci taky šneka" ach jo

5. dub 2021