jo,v maxi
10. bře 2021
@mzp ano, my teď měli v tomhle středním, dostal ho id kamarádky k svátku🐌😉👍
10. bře 2021
mzp
autor@martanka88 super děkuji, tak to jim ho vezmu v té akci!
10. bře 2021
je v tom středním, my ho tedy máme a zklamal mne, myslím, ten šnek 🙂
10. bře 2021
@kackakastanka můžu se zeptat, co je to za šneka? Co to umí? 😀
10. bře 2021
@yenefer1 no právě, že to neumí nic, ani to není na setrvačník, je tam takové jako by kolečko, které se trochu točí, ale jde to ztuha, takže po složení to tady někde leží a vlastně velké zklamání..., kus plastu, nic moc
10. bře 2021
mzp
autorHolky, tak slibovali v každem vejci šneka... tak my máme jen jednoho, v druhém vejci byla postavička Miraculous. Doma řev "já chci taky šneka" ach jo
5. dub 2021


V maxi😉