Přijde vam normální aby osmileté dítě v družině brečelo a bylo závislé na matce? Jak mu pomoci aby si zvyklo. Škola za chvíli začíná tak ať se nám neopakuje to co loni.
*milion
tak normální,asi jak se to vezme třeba nebrečí jen kvůli závislosti na tobě třeba ho tam něco trápí,někdo se mu vysmívá nebo tak a ty to ani nemusíš vědět
Je nutné aby do družiny chodilo? Nějaký důvod mít musí.. Nejdřív bych se pidila po příčině.
Spíš to je velký mamanek. Že školky chodila po o. A teď není zvykla tam být déle jak do jedné. Mám možnost mít práci na zkrácený úvazek ale i tak nes dojdu do družiny tak jdou tři hodiny
Může být, někdo má tu adaptaci těžší
No dobre, ale tak co ve skole? Tam nebreci a az v te druzine?
@maartinka29 může ho tam šikanovat někdo z jiné třídy,nebo mu nemusí sednout družina řka, může být třeba přísná
@bara88 no proto me zajima, ze kdyz maminka v prispevku pise, ze decko je vazany na matce tak, ze v druzine rve ..tak by bylo divny, ze ve skole po cely den v pohode ..to bude asi spis v neporadku neco primo spojeneho s tou druzinou.. Urcite bych pátrala primo u zdroje..ucitelka, decka, posmesky na osobu atd.
Ve škole je v pohodě. Jde o to odpoledne. A taky i o to že odmítá od školky objedvat. Vadí ji ze se na ni každý dívá. Má prostě nastavené ve 12 a domů
@nata22linka07 tak a nenapadlo te fakt,ze ji muze nekdo sikanovat, nebo se z ostatnich decek posmivat ? Promluv s ni nejak citlive, aby se treba sverila...pokud se takhle strani i u obeda, ze nechce byt mezi detmi,ze ji uvidi jak bude obedvat, treba s nimi ma nejaky problem ☹
Asi bych zjišťovala důvod. Může ho někdo šikanovat, může si ho dobírat druzinarka a kilion dalších.... A do školy jde normálně v klidu?