icon

Přijde vam normální aby osmileté dítě v družině brečelo a bylo závislé na matce? Jak mu pomoci aby si zvyklo. Škola za chvíli začíná tak ať se nám neopakuje to co loni.

avatar

Asi bych zjišťovala důvod. Může ho někdo šikanovat, může si ho dobírat druzinarka a kilion dalších.... A do školy jde normálně v klidu?

19. srp 2019
avatar

*milion

19. srp 2019
avatar

tak normální,asi jak se to vezme třeba nebrečí jen kvůli závislosti na tobě třeba ho tam něco trápí,někdo se mu vysmívá nebo tak a ty to ani nemusíš vědět

19. srp 2019
avatar

Je nutné aby do družiny chodilo? Nějaký důvod mít musí.. Nejdřív bych se pidila po příčině.

19. srp 2019
avatar

Spíš to je velký mamanek. Že školky chodila po o. A teď není zvykla tam být déle jak do jedné. Mám možnost mít práci na zkrácený úvazek ale i tak nes dojdu do družiny tak jdou tři hodiny

19. srp 2019
avatar

Může být, někdo má tu adaptaci těžší

19. srp 2019
avatar

No dobre, ale tak co ve skole? Tam nebreci a az v te druzine?

20. srp 2019
avatar

@maartinka29 může ho tam šikanovat někdo z jiné třídy,nebo mu nemusí sednout družina řka, může být třeba přísná

20. srp 2019
avatar

@bara88 no proto me zajima, ze kdyz maminka v prispevku pise, ze decko je vazany na matce tak, ze v druzine rve ..tak by bylo divny, ze ve skole po cely den v pohode ..to bude asi spis v neporadku neco primo spojeneho s tou druzinou.. Urcite bych pátrala primo u zdroje..ucitelka, decka, posmesky na osobu atd.

20. srp 2019
avatar

Ve škole je v pohodě. Jde o to odpoledne. A taky i o to že odmítá od školky objedvat. Vadí ji ze se na ni každý dívá. Má prostě nastavené ve 12 a domů

20. srp 2019
avatar

@nata22linka07 tak a nenapadlo te fakt,ze ji muze nekdo sikanovat, nebo se z ostatnich decek posmivat ? Promluv s ni nejak citlive, aby se treba sverila...pokud se takhle strani i u obeda, ze nechce byt mezi detmi,ze ji uvidi jak bude obedvat, treba s nimi ma nejaky problem ☹

20. srp 2019