Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
nettaa
8. pro 2019
#test_sterimar2
Hurá hurá hurá... naše rodina je momentálně bez rýmy. Jistě má velkou zásluhu právě Sterimar. Je opravdu bezva :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
nettaa
6. pro 2019
#test_sterimar2
Děti jsou momentálně bez rýmy, takže super :slight_smile: Já se jí už taky pomalu, ale jistě zbavuji. Na uvolnění nosu je Sterimar super. Doporučuji!!!
Zobraz celou zprávu
nettaa
30. lis 2019
#test_sterimar2
Zatím u nás nejvíce používáme Sterimar Hygiena. Ten je vážně super. Používám já i syn. Hygiena baby zatím testnuta dvakrát...to se nechala malá ukecat, jinak se zdráhá. Teď jsme na víkend mimo domov a Sterimar samozřejmě sbalen s sebou :wink::heart_eyes:
Zobraz celou zprávu
nettaa
19. lis 2013
Holky, chtěla bych upíct domácí chleba nebo housky. Máte nějaký rychlý, snadný a dobrý recept? Zatím sem nic takovýho nepekla :grinning:....jo a NEMÁM domácí pekárnu :wink:
Zobraz celou zprávu
nettaa
20. zář 2013
Mamušky, které máte tu na MK alba s typy na dárečky k narozeninám a Vánocům, můžete mi poslat odkazy? Naše zlatíčko bude mít za chvilku roček a Vánoce se taky blíží a já si lámu hlavu, co by se mu tak mohlo líbit či hodit...Něco samozřejmě už mám, ale to jsou spíš nutnosti...autosedačka, botečky, nějaké oblečení... Předem moc děkuji za odkazy :wink:
Zobraz celou zprávu
nettaa
12. zář 2013
Holky, z jaké učící lahvičky nebo hrnečku se vaše děti naučili sami pít? Chci malýmu něco pořídit, ale netuším co by tak mohlo vyhovovat na to učení. Kupovat miliony lahviček a hrnečků nehodlám :grinning:
Zobraz celou zprávu
nettaa
17. srp 2013
Holky, malej měl za krčkem potničky a teď se mu místo nich udělala jako by vyrážka ...má to strašně vysušený a i jako by šupinky suché kůže a zarudlý, ale myslím si, že ho to nesvědí. Co s tím? Je na to nějaká mast nebo jít rovnou k doktorce?
Zobraz celou zprávu
nettaa
31. črc 2013
Holky, mám meruňky a jablíčka a chci z toho malýmu uvařit přesnídávku. Má někdo osvědčený receptík?
Zobraz celou zprávu
nettaa
5. črc 2013
Holky, které mátu tuto komodu, chci se zeptat...přidělávaly jste ji naprvno ke zdi, jak je v návodu? Sem z toho trochu překvapená, že se musí napevno připevnitt. Zatím nemám jasno, kam přesně ji umístím. Myslíte, že by se mohla opravdu převrhnout? Díky za info a zkušenosti :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
nettaa
25. únor 2013
Holky prosím o pomoc! Mám před sebou formulář "Potvrzení o nároku na dávky ovlivňující nárok na výši ročičovského přišpěvku"...Tam vyplním jen svoje jméno a rč a jméno syna a jeho rč a pošlu to na OSSZ aby mi to potvrdili? Zkoušela sem to elektronicky a bohužel mi to zamítli, že tam nemám elekronický podpis...Moc nevím o co go, tak to pošlu prostě poštou. Ale netuším, jestli to musím i někde podepsat...je tam kolonka "podpis a razítko plátce" ...ale to je snad pro OSSZ, ne? Poradíte mi? Musím to ještě dnes poslat... :frowning2:
Zobraz celou zprávu