Holky máte prosím osvědčený recept na vánočku? Dekuji
martinka0209

2. pro 2020
taky muzu vyfotit jestli chces
2. pro 2020
2. pro 2020
nijij
autorJste báječné dekuji
2. pro 2020
Já dělám každý rok tu od Kluků v akci a vždy se povedla.
2. pro 2020
Peču už asi 5tý rok podle Vaňka, je boží. Nadychaná, vláčná. Jen přidávám víc cukru do těsta.
2. pro 2020
Podle kucharky pro dceru, jen vic cukru
2. pro 2020
@nijij Zkoušeli jsme hodně receptů a nakonec zůstáváme u osvědčené : https://www.mimibazar.cz/recept/120978/nase-nej...
2. pro 2020
