Holky na Vánoce by jsem chtěla koupit Jonášovi detsky ponk. Máte některá zkušenosti jaký koupit, na co si dát pozor apod? V lednu mu budou 2 roky . Nebo máte popřípadně návrh co by se hodilo pro 2letaka?
My kupovali drevenej,od le toy van ,je mensi ale dost vydrzi 😊
máme dřevěný z Lidlu, taky jsme kupovali ke dvoum rokům a doteď je to top hračka.
Tento mame
Malý dostal ke druhým narozeninám tuto zatloukačku
A teď ke třetím dostane tuto šroubovací destičku
@nijij Ono hodně záleží co od toho ponku chceš. Pokud Jonáše baví šroubovat a chceš upevnit jeho motoriku a zájem, tak bych brala tu šroubovací sadu.
Pokud chceš spíš ponk, volila bych dřevo spíš než plast.
Na bazaru se dají sehnat pěkné ponky za dobré peníze, takže člověk za to nemusí nechat mailant.
Taky se dá udělat doma, není to nic těžkého 😉
Pozor na takové ty malé dřevěné ponky na stůl, malý jeden dostal, samozřejmě byl nejspíš z Aliexpressu a je strašný.



Black&deker 🙂