Holky prosím nedávno tu byla diskuze kde kupujete klukům(3roky) tepláky. Potřebovala bych něco na způsob legíny ať můžu dát pod softky. Poradite kde nejlépe sehnat a zároveň ať jedny nestojí 500? Děkuji
Já kupovala synovi do školky podvlíkačky v C&A, dvoje tuším za 250,-
Já kupovala v H&M, Tchibu, Lindexu
Tchibo
C&a máme nekolilatery a jsou super
Tchibo 2x za 299 Kč
Brala jsem teď nedávno v sinsay, dvoje za 199, náš je hubený a potřebuje užší se šňůrkou v pase.
Tchibo, HM
Nedavno jsem kupovala v Kiku takove podvlikacky. Nebo v Pepcu maji uzke teplaky, ktere se bez problemu pod zateplene kalhoty vejdou.
takko- balení po dvou, jak mají slipy, ponožky, nátělníky
Děkuji všem objevila jsem v Tchibo snad nebude vypadat jak Harapes 😀
Kdeko-li ve sportu mají k dostání 🙂
Lidl mají vyteplene leginy