holky trendyol je stejný shit jako shein? myslím, kvalitou. zcela upřímně na rovinu mě lehce zlákala 60% sleva.
Trendyol je Turecko a je rozhodně kvalitnější než Shein nebo Temu z Číny.
Trendyol je fast fashion, ale normalni znacka. Neni to zdaleka na urovni tech nejvetsich shitu z Ciny
Mám od nich pár věcí a jsou super, držáci už několik let. Ale chce to asi koukat na složení. To co mám, je bavlna a také džínovina. Není to jako z Číny nebo od Vietnamců. Přirovnala bych to k Reserved, H&M a podobným značkám.
děkuji holky asi to vyzkouším. mám v košíku pár triček a jedny tenisky, tak za ty prachy to vyzkouším
Mně u nich sedí kalhoty, saka a pouzdrovky (tam to srovnání s Reserved apod. snese). Naopak právě trička se mi neosvědčila. Jenže odhaduju, že to bude kus od kusu, střih od střihu...
@nijij nekdo mel ted 60% slevu...mas taky?
@veronicka89 alice60 ( u jedné z mála se mi.neprici.pouzit její kód 🤣) ale v aplikaci ( asi proto že tam to zboží mám fakt dlouho 🤣🤣🤣)mi vyskočila sleva 70%
@nijij tak dobry ;)
Brala jsem tam plavky, pyžamo a kalhoty s trikem pro holky a všechno ok
A jak je to prosím s vrácením? Jedu v Shein. Ale tady mě taky svrbí prsty.
@tanaku vzala jsem si takový černý overaly s.krizenim na prsou. a teda pokud bych měla kozy ž byl by super. materiál perfektní. ale asi ho prodavat nebudu. ten vršek sešiju a po doma dobrý 🤣
ale já mám celkové problém. potřebuji větší velikost, ale prsa ní. moc. a u většiny šatů overalu apod je velká velikost velké kozy
Ahoj, prosim, vracely jste ted nekdy neco? Ja udelala vse dke navodu, byla na benzince i v Alzaboxu a vsude mi to pise, ze kod neexistuje. Nakonec tech par hadriku vyjde draze, jestli to nevratim. Diky za odpoved.
Cina. Wish Ali Shein Temu Trendyol - jedno a to same.
Nadruhoz stranu mam od maminy dvoje saty ze Sheinu a jsou fajn 😀